Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1525897
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Alytaus rajono maironiečiai minėdami Maironį pasižada ...„paimti arklą knygą lyrą ir eiti Lietuvos keliu...“ PDF Spausdinti

IMG_0939

Maironio dvasios įkvėpti gražų spalio 19-osios rytą paminėti Maironio  150-ųjų gimimo metinių į Punią susirinko Alytaus rajono maironiečiai ir jų vadovės. Renginys prasidėjo Punios Švento apaštalo Jokūbo bažnyčioje šventų Mišių auka už mūsų tautos dainių, už Lietuvą, už maironiečius ir jų prasmingą veiklą. Kunigas Vytas Sabaliauskas labai jautriai kalbėjo apie Maironio nuopelnus Lietuvai, apie jo darbų prasmingumą ir svarbą šiandien.

Skaityti daugiau...
 
Gyvūnų globos diena PDF Spausdinti

101_0229

Kiekvienais metais spalio 4 dieną daugelyje šalių švenčiama Pasaulinė gyvūnų globos diena. Ši diena sutampa su šv.Pranciškaus vardadieniu. Šv.Pranciškus visą savo gyvenimą paskyrė gyvūnėlių globai, jis ne tik pats jų neskriausdavo, bet ragino ir kitus pasekti jo pavyzdžiu.

Skaityti daugiau...
 
Ekologinė iniciatyva „EKO drąsa“ PDF Spausdinti

101_0289

Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos mokiniai prisijungė prie projekto „Drąsinkime ateitį“ akcijos „Eko drąsa“ ir rinko makulatūrą. Gegužės 23 d. į mokyklą atvyko automobilis UAB”Specialus transportas“. Surinktą makulatūrą pasvėrėme. Pririnkome 3819 kg. Birželio 7 d. buvome pakviesti į baigiamąjį „Eko drąsa“ edukacinį renginį Alytaus Šv.Benedikto gimnazijoje. Aktyviausiai prie aplinkos apsaugos prisidėję akcijos dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais – ekskursijos kelialapiu ir tualetiniu popieriumi visiems mokslo metams bei padėkos raštais. Renginį vainikavo grupės „Bjelle ir PeRu“ pasirodymas.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos mokiniai sveikatos įgūdžius ugdė „Tarzanijoje“ PDF Spausdinti

P1010042

Butrimonių gimnazija jau daug metų rengia ir aktyviai dalyvauja Alytaus rajono visuomenės sveikatos rėmimo specialiosiose programose. Šių metų spalio mėn. su  tęstiniu projektu ,,Sveiki mokiniai - sveika mokykla - 2“ gimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo išvykoje į nuotykių parką „Tarzanija“.

Skaityti daugiau...
 
Prevencinis futbolo turnyras Butrimonių gimnazijoje PDF Spausdinti

IMG_7311

Ketvirtus metus iš eilės paskutinįjį rugsėjo penktadienį Butrimonių gimnazija pakvietė bendruomenės narius į sportinę - prevencinę popietę “Mus vienija futbolas”. Jėgas sporto aikštelėje nutarė išbandyti tėvų, mokytojų, studentų ir mokinių komandos. Džiugu, kad šis renginys kasmet sulaukia vis daugiau dalyvių. Komandų kapitonų ištraukti burtai padalijo sportininkus į du pogrupius. Pirmajame varžėsi studentų, mokinių ir tėvų, o antrajame - abiturientų ir mokytojų komandos.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC