XIV laidos gimnazistų Šimtadienio šventė

  Gimnazijoje praūžęs Šimtadienis pažymėjo ribą – laiką, likusį iki brandos egzaminų.

  III gimnazinės klasės gimnazistai abiturientams surengė smagią šventę „Atgal į 2000-uosius“- estetišką, kupiną šmaikščių užduočių, humoro, vaidybos, šokių, dainų ir siautulingo jaunatviškumo. Dvyliktokus pradžiugino išskirtinis, itin estetiškas kalendorius, originalūs pusatestačiai bei šmaikščios nominacijos. Atsakingai pasidarbavusi kūrybinga vienuoliktokų komanda padovanojo gražią šventę abiturientams bei mokytojams.

  Dvyliktokus sveikino gimnazijos direktorius Valdas Valvonis ir auklėtoja Renata Balčiūnienė, linkėdami prasmingai bei tikslingai išnaudoti likusias šimtą dienų ir atsakingai pasirengti brandos egzaminams.

  Subtilus buvo abiturientų žodis – šiek tiek nostalgiška meninė kompozicija ir padėka mokytojams.

  Finalinis šventės akcentas – fejerverkų fontanai, bendra dvyliktokų ir vienuoliktokų daina bei fotosesija.

  Būdami finišo tiesiojoje, atsakingai ir kantriai mokydamiesi, dvyliktokai per šimtą likusių dienų dar gali pasiekti labai daug. Tad linkime jiems atsakingų pasirinkimų, kantraus darbo, ryžto tikslingai išnaudoti savo potencialą bei sėkmės įveikiant brandos egzaminų iššūkius.

IV g auklėtoja Renata Balčiūnienė