Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1422237
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Programa „Dzyvų Dzyvai“ PDF Spausdinti

DSC_1805[2]

Pilietinio ir tautinio neformaliojo vaikų švietimo regioninio tapatumo stiprinimo programos „Dzyvų Dzyvai“  įgyvendintojai Butrimonių gimnazijos Margirio šeimynos grupė kartu su projekto koordinatore Genovaite Žiurinskiene, vadove Neringa Jančiauskaite ir 6a klasės vadove Asta Lugauskiene spalio 8 dieną išvyko į Dzūkijos nacionalinį parką,  susipažino su Dzūkijos regiono ir Šilinių dzūkų istorijos, kultūros paveldu. Pažintinę ekskursiją  su Dzūkijos nacionaliniu parku mums suorganizavo Merkinės vaikų ir jaunimo etnografinio kolektyvas „Kukumbalis“ , vadovė Rita Černiauskienė.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos sportininkų derlius PDF Spausdinti

Picture_005

Ruduo - derliaus metas, tad nenuostabu, jog saulėtą rugsėjo 28 d. vidurdienį Raseinių rajono kaimo turizmo sodybos „Karpynė“ modernioje sporto arenoje susirinko Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybių švietimo ir sporto skyrių asmenys, atsakingi už mokinių kūno kultūrą ir sportą, taip pat mokyklų, užėmusių I, II ir III vietas 1-3 grupėje tarp bendrojo lavinimo, pradinio ugdymo ir kaimo vietovių mokyklų, vadovai ir kūno kultūros mokytojai. Čia vyko posėdis „I-VII Lietuvos mokinių olimpiniai festivaliai“, kurio metu buvo apdovanotos VI Lietuvos mokinių olimpinio festivalio bendrojo lavinimo mokyklos nugalėtojos.

Skaityti daugiau...
 
11-12 klasių mokinių verslumo ugdymas taikant netradicines ugdymo formas PDF Spausdinti

kurkime lietuvos ateitiBe pavadinimo

Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi suteikta galimybe įgyvendinti ES finansuojamą projektą „11- 12 klasių mokinių verslumo ugdymas taikant netradicines ugdymo formas“. Projektas laimėtas pagal  2007- 2013 m.  Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 2 prioriteto „Mokymasis visą gyvenimą“ VP1-2.2-ŠMM-05-K „Kalbų mokymo verslumo ugdymo ir inovatyvių  švietimo metodų kūrimas ir diegimas“ priemonę.

Skaityti daugiau...
 
Regioninio tapatumo stiprinimo programa „Dzyvų dzyvai“. PDF Spausdinti

kurkime lietuvos ateiti

Butrimonių gimnazija birželio 14 d. pasirašė sutartį su Merkinės jaunimo etnokultūros klubu „Kukumbalis“ ir dalyvauja Pilietinio ir tautinio neformaliojo vaikų švietimo programų įgyvendinime, Regioninio tapatumo stiprinimo programoje „Dzyvų dzyvai“.

 

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazija pažymėjo žydų genocido dieną PDF Spausdinti

100_3749

Rugsėjo 23d. Butrimonių gimnazijoje vyko renginys, skirtas Holokausto ir Butrimonių miestelio žydų bendruomenės sunaikinimo 70-čiui paminėti (1941-09-09). Renginį organizavo istorijos mokytojos metodininkės Danutė Anušauskienė ir Dalia Adžgauskienė. Veikė kraštotyrininkių parengta paroda (vadovė D. Anušauskienė) „Butrimonių žydų bendruomenė ir tragiškas jos likimas Antrojo pasaulinio karo metais“.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC