Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1362792
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Butrimonių gimnazijoje vyko užsiėmimai „Švarios rankelės – šypsosi veidelis“

Pav.3

Butrimonių gimnazijos bendruomenė, atliepdama į VŠĮ „Vaikų linija“ kvietimą, organizuoja Sąmoningumo didinimo mėnesiui „BE PATYČIŲ“ skirtas veiklas. Šį penktadienį vyko socialinių įgūdžių ugdymo užsiėmimai „Švarios rankelės – šypsosi veidelis“ priešmokyklinukams ir 1-5 klasių mokiniams. Naujojoje gimnazijos gamtos mokslų laboratorijoje užsiėmimus vedė buvęs Butrimonių gimnazijos mokinys, dabar laboratorinės medicinos biologijos magistrantas, biomedicinos diagnostikos technologas Elvinas Noreika.

Netradicinių užsiėmimų metu mokiniai buvo skatinami rūpintis savo asmens higiena bei formuoti tinkamus įgūdžius – kuo dažniau plauti rankas. Atliekant praktinius eksperimentus pasitelkiant UV šviesos lempą pastebėta, kad nors rankos ir atrodo švarios, ant jų gali slėptis daugybė plika akimi nematomų mikrobų, kurie patekę į organizmą gali sukelti ligas. Todėl rankas reikia plauti itin kruopščiai ne tik tam, kad jos būtų švarios, bet ir tam, kad apsaugotų save ir aplinkinius nuo užkrečiamų ligų.

Įrodyta, kad mokiniai, kurie tinkamai prižiūri savo rankas, mažiau praleidžia pamokų, nes rečiau užsikrečia infekcijomis. Tad kruopščiai plaukime rankas, kasdien kuo daugiau šypsokimės ir drąsiai bei ryžtingai patyčioms tarkime „Ne!”.

 

Socialinė pedagogė Ramutė Jablonskienė

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC