Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis



Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 1234092
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Mokytojai

 

GIN_0018_ MK - AA 15x38--3

 

Alytaus r. Butrimonių gimnazijos pedagogai

2018–2019 m. m.

Eil Nr.

Pavardė, vardas

 

Dalykas

Kategorija

 

Dorinis ugdymas

1.

Virmauskienė Virginija

Tikyba

Vyresnioji mokytoja

2.

Žiurinskienė Genovaitė

Etika

Mokytoja metodininkė

Kalbos

3.

Gecevičienė Dana

Lietuvių kalba

Mokytoja metodininkė

4.

Balčiūnienė Renata

Lietuvių kalba

Vyresnioji mokytoja

5.

Šimanskienė Irena

Lietuvių kalba

Mokytoja metodininkė

6.

Blaževičienė Loreta

Anglų kalba

Vyresnioji mokytoja

7.

Gudelaitienė Asta

Anglų kalba

Vyresnioji mokytoja

8.

Krikvienė Aldona

Anglų kalba

Vyresnioji mokytoja

9

Lyda Karlonienė

Rusų kalba

Mokytoja metodininkė

Matematika ir informacinės technologijos

10.

Džervienė Genovaitė

Matematika

Vyresnioji mokytoja

11.

Mensevičienė Jolita

Matematika

 

12.

Poliakienė Jonė

Informacinės technologijos

Mokytoja metodininkė

Socialinis ugdymas

13.

Anušauskienė Danutė

Istorija

Mokytoja metodininkė

14.

Adžgauskienė Dalia

Istorija

Mokytoja metodininkė

15.

Simanavičienė Edita

Geografija

Mokytoja metodininkė

Gamtamokslinis ugdymas

16.

Mielaikienė Vilma

Biologija

Mokytoja metodininkė

17.

Sakalauskienė Zita

Chemija

Mokytoja metodininkė

18.

Šmitienė Danutė

Fizika

Vyresnioji mokytoja

Menai

19.

Jančauskaitė Neringa

Dailė

Vyresnioji mokytoja

20.

Patinskaitė Živilė

       Šokis

Mokytoja

21.

Valvonienė Neringa

Muzika

Mokytoja metodininkė

Technologijos

22.

Maceikaitė Eglė

Technologijos

Mokytoja

23.

Gudaitis Virgilijus

Technologijos

Mokytojas

24.

Sargelis Albertas

Technologijos

Mokytojas metodininkas

Kūno kultūra

26.

Simonaitis Arūnas

Kūno kultūra

Mokytojas metodininkas

27.

Valvonis Valdas

Kūno kultūra

Mokytojas metodininkas

Pradinio ugdymo

28.

Žvinakienė Sigutė

Pradinių klasių

Vyresnioji mokytoja

29.

Griškonienė Gina

Pradinių klasių

Mokytoja metodininkė

30.

Karkauskaitė Nijolė

Pradinių klasių

Vyresnioji mokytoja

31.

Peckuvienė Rita

Pradinių klasių

Mokytoja metodininkė

Pagalbos mokiniui pedagogai

32.

Jablonskienė Ramutė

Socialinė pedagogė

Metodininkė

33.

Kleponienė Rasa

Logopedė

Metodininkė

34.

Sinkevičienė Irena

Specialioji pedagogė

Metodininkė

35.

Zavistauskas Jonas

Vairavimo mokytojas

 

 

 

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC