Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

 1.   805 -   850
 2.   900 -   945
 3.   955 - 1040
 4. 1105 - 1150
 5. 1200 - 1245
 6. 1255 - 1340
 7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1566531
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Geriausių kūno kultūros mokytojų dešimtuke – mūsų gimnazijos direktorius!

geriausias

2011 m. gruodžio 1 dieną Švietimo ir mokslo ministerijoje, ovaliojoje salėje (A. Volano g. 7/2, Vilnius) vyko konkurso „Geriausių Lietuvos kūno kultūros mokytojų dešimtukas 2011 m.“ apdovanojimai.

Geriausiais mokytojais pripažinti:

 • Irena Augutienė, Kretingos M. Daujoto vidurinės mokyklos kūno kultūros mokytoja - ekspertė;
 • Filomena Beleškevičienė, Kauno šv. Kazimiero vidurinės mokyklos kūno kultūros mokytoja;
 • Virginijus Januševičius, Mažeikių pavasario vidurinės mokyklos pradinių klasių kūno kultūros vyr. mokytojas;
 • Romualdas Juodis, Šiaulių rajono Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas – metodininkas;
 • Dalia Rakauskienė, Palangos senosios gimnazijos kūno kultūros mokytoja - ekspertė;
 • Rimantas Slavikas, Jurbarko rajono Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas - ekspertas;
 • Kristina Sukockytė, Prienų rajono savivaldybės Pakuonio pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja – metodininkė;
 • Audrius Unglinikas, Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas – metodininkas;
 • Valdas Valvonis, Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos kūno kultūros mokytojas - metodininkas, gimnazijos direktorius;
 • Irena Žarnauskienė, Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos kūno kultūros mokytoja – metodininkė.

Daug šiltų žodžių kūno kultūros mokytojams išsakė  Lietuvos švietimo ir mokslo viceministras Vaidas Bacys, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto generalinis sekretorius Vytautas Zubernis, Lietuvos mokinių ir studentų sporto direktorė Ona Babonienė.

Konkursas rengiamas trečius metus. Kūno kultūros mokytojų Lietuvoje yra daug, tačiau kasmet išrenkama tiktai dešimt pačių geriausių, darbščiausių ir išradingiausių. Kaip teigė V. Bacys, Švietimo ir mokslo ministerijai rūpi ir didysis sportas, ir sveikatinimas.

Kaip buvęs orientacininkas, Lietuvos rinktinės narys, jis teigė, kad pati geriausia sporto bazė ir sveikatinimas – tai ežeras, miškas, gamta, kur galima pabėgioti, paplaukioti. Tačiau daug žmonių  nori žaisti ir futbolą, tinklinį, krepšinį, lankyti kitų sporto šakų pratybas. Tačiau pasak V. Bacio, visi sporto rezultatai yra grindžiami vertybėmis.
LTOK generalinis sekretorius V. Zubernis pasidžiaugė, kad kūno kultūros mokytojai mokyklose yra dideli olimpinio švietimo propaguotojai. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto vardu geriausiems kūno kultūros mokytojams jis  įteikė piniginius čekius (po 400 Lt.), kad laureatams būtų gražesnės artėjančios Šv. Kalėdos ir Naujieji metai.

Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro direktorė O. Babonienė teigė, kad kūno kultūros mokytojams būtų galima „priklijuoti“ dar 11-15 specialybių, už kurias jie negauna papildomo atlyginimo. Mokytojai – tai ir treneriai, rėmėjai, gydytojai, pagaliau – vairuotojai. Taupydami mokyklų pinigėlius, ne vienas kūno kultūros mokytojas sėda už vairo ir veža mokinius į įvairias varžybas.

„Mokytojai – ir fotografai, komandų nariai, psichologai, galiausiai – tėvai ir mamos, kuriems kiekvienas vaikas yra brangus ir juos stengiasi vesti dorybės keliu“,- kalbėjo O. Babonienė.
 Geriausi Lietuvos kūno kultūros mokytojai buvo apdovanoti dar ir Švietimo ir mokslo ministerijos, Kūno kultūros ir sporto departamento, Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro dovanomis bei gėlėmis.

www.sportas.info informacija

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC