Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1567938
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Prevencinis futbolo turnyras Butrimonių gimnazijoje

IMG_7311

Ketvirtus metus iš eilės paskutinįjį rugsėjo penktadienį Butrimonių gimnazija pakvietė bendruomenės narius į sportinę - prevencinę popietę “Mus vienija futbolas”. Jėgas sporto aikštelėje nutarė išbandyti tėvų, mokytojų, studentų ir mokinių komandos. Džiugu, kad šis renginys kasmet sulaukia vis daugiau dalyvių. Komandų kapitonų ištraukti burtai padalijo sportininkus į du pogrupius. Pirmajame varžėsi studentų, mokinių ir tėvų, o antrajame - abiturientų ir mokytojų komandos.

 Šaunu, kad varžybose nepabijojo dalyvauti ir technologijų mokytojas Giedrius Karčiauskas, kuriam ši diena buvo pirmoji darbo Butrimonių gimnazijoje diena. Jeigu mokytojams įveikus abiturientus rezultatu 1:0 tapo aišku, kas kovos dėl trečios ir pirmosios vietų, tai pirmajame pogrupyje, net sužaidus visoms komandoms, nieko nebuvo aišku - visos varžybos pasibaigė vienodu rezultatu 0:0. Teko mušti baudinius. Labai gerai žaidė vartininkai, atrėmę beveik visus smūgius. Geriausiai atlaikyti varžovų smūgius sekėsi mokinių komandos vartininkui Vismantui Petrosian. Vaikinukas net sirguliuodamas išsiprašė mamos leidimą į šias varžybas ir išvedė  savo komandą į finalą. Po Vismanto įmušto baudinio pralaimėjimą turėjo pripažinti studentų komanda. Baudinių seriją su tėvais mokiniai baigė taikiai 2:2 ir užėmė pogrupyje pirmąją vietą. Netikėtai baudinių serija susiklostė šio turnyro favoritams - tėvų komandai, kurie nesugebėjo nuginkluoti  studentų. Praleidę Mariaus Baliukyno įvartį tėvai turėjo tenkintis paskutiniąja vieta. Susitikime dėl trečiosios vietos pajėgesni buvo studentai. Finalinėje dvikovoje vėl prireikė baudinių, nes nei mokiniams, nei mokytojams nepavyko per pagrindinį varžybų laiką įmušti įvarčių. Įdomu tai, kad aikštėje skirtingose komandose (amžiaus grupėse) žaidė kelios kartos: gimnazijos direktorius – kūno kultūros mokytojas Valdas Valvonis ir sūnus Arnas - gimnazijos aštuntokas, kūno kultūros mokytojas Arūnas Simonaitis ir sūnus - III g. klasės mokinys - Nedas. Baudinių serijoje sėkmė lydėjo mokinius, kurie ir tapo šios sporto šventės nugalėtojais, tai: Gertrūda Lilytė, Vismantas Petrosian, Nedas Simonaitis, Arnas Valvonis, Rytis Sugintas, Eligijus Adžgauskas, Matas Kalinauskas. Po rungtynių prarastų jėgų atgauti visi nuskubėjo į gimnazijos valgyklą, kur laukė prizai: tradicinės dzūkiškos bandos, garuojanti arbata, gardūs  ledai, sausainiai.

Varžybų organizatoriai dėkoja sportinės - prevencinės popietės rėmėjams: ūkininkei Marijonai Lukoševičienei, ūkininkaičiams Martynui ir Justinui Anušauskams, UAB „Smulkus urmas“ padalinio vadovui Virgilijui Baubliui. Dzūkiškos bandos nebūtų tokios skanios jei ne šauniosios UAB „Smulkus urmas“ valgyklos darbuotojos: Danutė Lukšienė, Inesa Ramanauskienė ir Anelė Boguševičienė. Už užmegztą geranorišką bendradarbiavimą dėkojame UAB „VIPsupply“ direktoriui Mantui Butui.

Vytas Kurpoviesas

Butrimonių gimnazijos kūno kultūros vyr. mokytojas

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC