Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1276726
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Butrimoniškius vienija futbolas

Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com

Alytaus rajono Butrimonių vidurinės mokyklos stadione vyko Vaikų dienos centro inicijuota sportinė popietė „Mus vienija FUTBOLAS“, skirta glaudesnio bendruomenės bendradarbiavimo skatinimui.

Ta proga buvo surengtas draugiškas futbolo turnyras tarp mokyklos mokytojų, mokinių ir jų tėvų. Džiugu, jog rudeninis oras nesugadino nuotaikos turnyro organizatoriams, dalyviams bei žiūrovams. Pastarieji ne tik stebėjo varžybas bei palaikė savo mylimas komandas, bet ir turėjo puikią progą išbandyti savo jėgas linksmosiose futbolo rungtyse. Geriausia čia sekėsi jauniesiems futbolininkams: Nedui Simonaičiui, Evaldui Simanavičiui bei Audriui Jakubėliui, kuriems tikriausia padėjo įgyta patirtis „Linksmojoje vasaros futbolo mokykloje“.

Tačiau pagrindiniai žvilgsniai krypo į futbolo aikštę, kur vyko atkakli kova tarp komandų. Šį kartą jaunatviškas ryžtas turėjo pripažinti vyresniųjų patirtį, nes mokiniai, nors ir sužaidę lygiosiomis su mokytojais, trijų komandų turnyre užėmė 3-iąją vietą. Pagrindinė kova dėl teisės vadintis čempionais vyko paskutinėse rungtynėse tarp mokytojų ir mokinių tėvų komandų. Rezultatu 1:0 mokytojų komanda įrodė, jog šiame turnyre jie yra verčiausi 1-osios vietos, o tėvų komanda su viena pergale ir vienu pralaimėjimu liko 2-ojoje vietoje. Geriausiais žaidėjais savo komandose pripažinti: vienuoliktokas Nerijus Kuncevičius, technologijų mokytojas Aidas Kalimavičius bei tėvų komandos narys Ričardas Sugintas.

Komandos, geriausi jų žaidėjai bei linksmųjų rungčių nugalėtojai apdovanoti atminimo dovanomis. Vėliau visi kartu prisėdo prie bendro stalo pasivaišinti dzūkiškomis bandomis, keptomis iš turnyro rėmėjo ūkininko Mindaugo Anušausko bulvių, bei pasigardžiuoti arbata. Mokyklos direktorius Valdas Valvonis padėkojo visiems už dalyvavimą, palinkėjo ir toliau treniruotis, tobulėti bei vylėsi, jog šis turnyras taps tradiciniu.

Andrius Karlonas,

Vaikų dienos centro darbuotojas

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC