Moksleivių žinių konkursas „Atgal į gamtą“

Birželio 11 d. Butrimonių gimnazijos II g klasės komanda (vadovė – biologijos mokytoja Vilma Mielaikienė) dalyvavo  respublikiniame moksleivių žinių konkurse-viktorinoje „Atgal į gamtą!“. II g klasės komandai atstovavo Airidas Gudelaitis, Aistis Labanauskas, Orintas Gudelevičius, Akvilė Marcinkevičiūtė, Eisvė Asakavičiūtė ir Aušra Bagdanavičiūtė. Konkursą organizavo Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija (KMAIK). Viktorina rengta internetinėje Kahoot! platformoje, kurioje įvairių šalies mokyklų vyresniųjų klasių moksleivių komandos galėjo išbandyti jėgas, pasivaržyti tarpusavyje ir pademonstruoti savo žinias biologijos, gamtos apsaugos, ekologijos, kraštotvarkos ir miškininkystės srityse. Viktorinoje dalyvavo 36 klasės iš 31-os mokyklos. Mūsų komanda užėmė 7 vietą ir apdovanota aplinkos ministro S. Gentvilo ir KMAIK direktoriaus V. Lygio pasirašytais padėkos raštais, įvairiomis atminimo dovanomis.