Stebuklų laoratorija viršelis 2

„Stebuklų laboratorija“ – atradimų džiaugsmas

Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamas projektas Nr. 09.2.1-SFA-V-719-01–0001 „Kokybės krepšelis“

Birželio 11 dieną Butrimonių gimnazijoje svečiavosi „Stebuklų laboratorija“. Vaikai gamtamokslinėje laboratorijoje eksperimentuodami kūrė ir atrado naujus dalykus: išbandė magnetų galią – kūrė įvairiausias figūras iš metalo drožlių; cheminėmis medžiagomis sukūrė netikrą sniegą, sužinojo, iš kur jis atsiranda; sausu ledu kūrė debesis, juos lietė rankomis. Eksperimentuodami vaikai jautėsi tikri mokslininkai – biochemikai, išradėjai, stebukladariai. Užsiėmimo metu smalsumą keitė nuostaba, nuostabą –  džiaugsmo šūksniai.   „Stebuklų laboratorija“ – tai tikras atradimų džiaugsmas vaikams.

Įgyvendintos ,,Kokybės krepšelio“ veiklos: 1.2. Savivaldaus ir patyriminio ugdymo(si) diegimas dalykų pamokose. 1.3. Ugdymo proceso organizavimas kitose edukacinėse aplinkose gimnazijoje ir už gimnazijos ribų – ,,klasė be sienų“.

Pradinių klasių mokytoja Rita Peckuvienė