261382834_2067282323447297_2241050736797453213_n

Integruota patyriminio ugdymo rusų k., tikybos ir dailės pamoka

Lapkričio 10 dieną Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus 7, 8 klasės mokiniai dalyvavo integruotoje patyriminio ugdymo rusų k., tikybos ir dailės pamokoje „Kūrėjas kalba mums per gamtą“. Jos tikslas – ugdyti mokinių giluminį, kūrybišką mąstymą, emocinį intelektą.

Pamokoje mokiniai turėjo įvardinti 15 Kūrėjo kūrinių mus supančioje aplinkoje ir juos apibūdinti 3-4 būdvardžiais; nufotografuoti 10 patikusių gamtos objektų ir geriausiai pavykusią nuotrauką perteikti piešinyje; naudojantis informacinėmis priemonėmis, įvardintus objektus išversti į rusų kalbą ir 2-3 būdvardžiais juos apibūdinti.

Mokiniai, susipažinę su pamokos uždaviniais, aplankė Punios piliakalnį ir Šilaičių miškelį. Jie stebėjo ir fotografavo jiems patikusius gamtos kūrinius, mokėsi giliau įsižiūrėti į gamtos grožį, jos begalinę įvairovę, išgirsti juos supančius garsus ir pasigrožėti vėlyvo rudens spalvomis. Sustoję poilsio aikštelėje, mokiniai tyrinėjo gamtos vaizdus, klausėsi šaltinio čiurlenimo, paukščių balsų. Atlikdami kūrybinį darbą, mokiniai gilino žinias ir gebėjimus perteikti perspektyvos dėsnius piešinyje, vėliau užpildė lentelę, piešė ir pristatė darbus.

Moksleiviai tobulino pažintinę, komunikavimo, kūrybingumo, asmeninę kompetencijas.