Asta1

Visuotinė iniciatyva ,,Šok į tėvų klumpes 2022“

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kiekvienais metais inicijuoja visuotinę atvirų durų dieną tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Birželio 10 dieną Butrimonių gimnazija prisijungė prie iniciatyvos į mokinių profesinį veiklinimą įtraukti mokinių artimuosius ir į susitikimą pasikvietėme teatro pedagogę, edukologę Astą Daironienę. Dalyvavę 5, 7, I-II g klasių moksleiviai sužinojo apie režisieriaus profesiją, jos patrauklumą ir iššūkius. Viešnia akcentavo, kad kiekvienas žmogus yra savo gyvenimo režisierius, nes nuolat planuoja savo ateitį. Teatro pedagogė profesiją pristatė labai įdomiai ir intriguojančiai, pasakojimą iliustruodama vaizdine medžiaga. Pasidalijo savo darbo patirtimi, prisiminė su mokiniais kurtus spektaklius. Susitikimo metu mokiniai turėjo galimybę pabūti režisieriais ir aktoriais, atskleisti temą mimika, judesiais, emocijomis.

Esame dėkingi Dovydo mamai už geranorišką bendradarbiavimą ir režisieriaus profesijos pristatymą.