ADVENTUR2023

Butrimonių gimnazijos mokiniams geografijos žinių konkurse skirtos prizinės vietos

Sausio 28 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko ADVENTUR 2023 paroda, kurios metu LGMA organizavo 8-ą geografijos žinių konkursą „Pažink Lietuvą ir pasaulį”. Pagrindinis šio renginio rėmėjas – kelionių organizatorius „Grūda“. Šių metų parodos tema ir akcentu tapo šūkis „Švęskime kelionę”. Konkurso dalykinis turinys apėmė Lietuvos, Europos ir pasaulio kontekstą, kuris buvo pateiktas patrauklia vaizdų forma per aplinkosaugos, darnaus vystymosi, atsakingo vartojimo, turizmo išteklių įvairovės ir skatinimo aspektus.

Iš viso konkurse dalyvavo 884 mokiniai (6 klasė – 161, 7 klasė –  140, 8 klasė – 159, 9 klasė – 163, 10 klasė – 117, 11 klasė – 82, 12 klasė – 62)  iš 120 Lietuvos mokyklų, 27 savivaldybių.

Butrimonių gimnazijai atstovavo 6 klasės mokinės: Meda Nijolė Valaitytė ir Julija Stankevičiūtė, 8 klasės mokinys Deimantas Busila, II g klasės mokiniai: Kornelija Žitkevičiūtė, Tomas Stukonis ir Nojus Valaitis. Juos lydėjo geografijos mokytoja metodininkė Edita Simanavičienė.

Deimantas Busila konkurse užėmė prizinę vietą ir yra apdovanotas I laipsnio diplomu, o Meda Nijolė Valaitytė – II laipsnio diplomu. Šiems mokiniams skirtos rėmėjų dovanėlės, kitiems – padėkos už dalyvavimą konkurse.

Dėkojame mokiniams už puikius rezultatus ir gimnazijos reprezentavimą šalyje.