20240321_123723

Nuotolinė aplinkosauginė konferencija „Įdomioji ekologija“

Kovo 21 d. Butrimonių gimnazijos 5 kl. mokiniai dalyvavo nuotolinėje aplinkosauginėje konferencijoje ,,Įdomioji ekologija“, skirtoje paminėti Žemės dieną. Renginio tikslas – supažindinti mokinius su ekologijos, tvaraus vartojimo principais, išskiriant ir giliau nagrinėjant 4 pagrindines visuomenei aktualias temas: pakuočių, tekstilės, elektronikos ir maisto atliekų sudarymo prevenciją, jų surinkimą ir tvarkymą, perdirbimo galimybes bei teigiamą pokytį skatinančias inovacijas. Konferencijos metu įvairių sričių ekspertai aptarė būdus, padedančius mažinti maisto švaistymą bei maisto atliekų kelius; supažindino su pakuočių perdirbimo procesu bei rūšiavimo įtaka jo efektyvumui; pristatė, kaip surenkamos tekstilės bei elektronikos atliekos, kur jos keliauja ir ką su jomis dar galima nuveikti.

Mokiniai turėjo galimybę pagilinti žinias apie mus kas dieną supančias, bet daug neaiškumų keliančias atliekas.

Biologijos mokytoja Vilma Mielaikienė