Laimėjimai informacinių technologijų konkursuose

Alytaus r. Butrimonių gimnazijos mokiniai nuolat aktyviai dalyvauja informacinių technologijų konkursuose, kuriuose tobulina savo gebėjimus dirbdami su įvairiomis programomis bei lavina kūrybiškumą. Labai džiugu, kai konkursuose pavyksta laimėti prizines vietas.

7 klasės mokinė Liepa Lukošiūnaitė respublikiniame 5-12 klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkurse „Mano šeima 2024“ laimėjo I vietą, o IT konkurse „Žvilgsnis pro mokyklos langą“ laimėjo III vietą.

4 klasės mokinė Luknė Lukošiūnaitė savo amžiaus grupėje laimėjo I vietą IT konkurse „Žvilgsnis pro mokyklos langą“, o Lietuvos vaikų kūrybinių darbų konkurse „Paukštis ar kiaušinis“ II vietą ir 1- 4 klasių mokinių parodoje-konkurse „Atgimimo stebuklai“ ji taip pat laimėjo II vietą.

7 klasės mokinė Alina Asanavičiūtė Lietuvos vaikų kūrybinių darbų konkurse „Paukštis ar kiaušinis“ laimėjo III vietą. Sveikiname mokines ir linkime tolimesnės sėkmės konkursuose.

Dėkoju II g klasės mokinei Augustei Kairytei, kuri dalyvavo respublikiniame 9-12 klasių (I-IV gimnazijos klasių) mokinių integruoto anglų kalbos ir IT reklamos kūrimo konkurse „(ne)REKLAMA: APLANKYK LIETUVĄ 2024“, 6 klasės mokinei Vytautei Valaitytei, kuri dalyvavo IT konkurse „Žvilgsnis pro mokyklos langą“,  4 klasės mokiniai Emilijai Blaževičiūtei, kuri dalyvavo parodoje-konkurse „Atgimimo stebuklai“. 5 klasės mokinėms Austėjai Stelmokaitei, Aistei Malinauskaitei, 7 klasės mokinei Milenai Krajauskaitei ir IV g. klasės mokinei Kornelijai Žitkevičiūtei, kurios dalyvavo respublikiniame 5-12 klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkurse „Mano šeima 2024“. Sėkmės ir jums visoms kituose konkursuose.

IT mokytoja Jonė Poliakienė