maxresdefault_live

Aštuntokai – Europos pinigų viktorinos nacionalinio turo dalyviai

  Kovo 16 d. aštuntos klasės mokiniai: Kornelija Žitkevičiūtė, Augustė Jakipčuk, Nojus Valaitis ir Tomas Stukonis dalyvavo virtualioje nacionalinio turo Europos pinigų viktorinoje.

  Jau ketvirtąjį kartą orgnizuoto konkurso tikslas – gerinti 13-15 metų amžiaus vaikų ir paauglių finansinį raštingumą. Projekto iniciatorė – Europos bankų federacija. Viktorinos partneriai Lietuvoje – Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei jaunimo anterprenerystės bei finansinio raštingumo ugdymo organizacija ,,Lietuvos Junior Achievement“. Mokiniai ne tik pasitikrino savo finansines žinias, bet ir dalyvavo nuotolinėje pamokoje su Lietuvos bankų asociacijos prezidente dr. Eivile Čipkute bei Lietuvos bankų asociacijos finansinių nusikaltimų prevencijos komiteto pirmininku Audriumi Šapoka. Europos pinigų viktorinos nacionalinio etapo užduotys buvo tiesiogiai transliuojamos internetu, atsakymus dalyviai teikė per ,,Slido“ klausimų ir atsakymų platformą. Mokiniai turėjo atsakyti į 15 viktorinos klausimų taupymo principų, kasdienių finansų, verslumo, ekonomikos bei saugumo elektroninėje erdvėje temomis.

  Viktorina ne tik praturtino mokinių asmeninių finansų valdymo patirtis, saugumo elektroninėje erdvėje žinias, bet ir suteikė gerų emocijų.