Konc. II psm. Butr. 1.1

Atsiskaitymo koncertas „Gražiomis melodijomis pasitikime vasarą“

2023 metų gegužės 24 dieną Alytaus r. meno ir sporto mokyklos Butrimonių skyriuje buvo smagu vėl pamatyti pilną salę jaunųjų muzikantų, tėvelių ir senelių. Mokytojai Joanai Laugalienei talkino visas būrys koncerto vedėjų (mokiniai pristatė vieni kitų kūrinius) ir jaunasis garso režisierius Emilis Senūta, kuris įjungė garso takelius mokiniams grojant pianinu.

Pianinu savo kūrinius atliko Paula Anušauskaitė, Lėja Lukošiūnaitė, Agotėlė Karžinauskaitė, Smiltė ir Viktorija Ramančiuckaitės, Paula Damulevičiūtė, Alina Asanavičiūtė, Vanesa Šareikaitė, Mėja ir Emilis Senūtai, Austėja Senutaitė. Fortepijonu ugdytinius paruošė fortepijono mokytoja metodininkė J. Laugalienė.

Mokytojo metodininko Algirdo Glovickio mokiniai atliko kūrinius smuiku ir akordeonu. Gabija Maksimavičiūtė ir Kajus Žilinskas griežė smuiku, Germantė Bradauskaitė ir Andrius Trukanavičius grojo akordeonu.

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos direktorė Auksė Sapežinskienė pasidžiaugė dideliu mokinių, tėvelių ir senelių būriu, dėkojo jiems už rūpestį, pasidžiaugė mokiniais ir gražiu koncertu. Palinkėjo kuo daugiau koncertuoti – taip ugdomas profesionalumas ir  pasitikėjimas savimi. Mokytoja Joana palinkėjo gražios, šiltos vasaros, taikios padangės ir smagaus susitikimo rudenį.

Alytaus r. meno ir sporto mokyklos mokytoja metodininkė Joana Laugalienė