2

Respublikiniame skaitmeninių piešinių konkurse-parodoje – III vieta

  Respublikiniame skaitmeninių piešinių konkurse-parodoje „Robotų anatomija: ateities technika“ 4 klasės mokinys Dovydas Kvedaravičius laimėjo III vietą. Šaunuolis Dovydas!

  Šiame konkurse dar dalyvavo 3 klasės mokiniai Dovydas Mazuronis ir Viltė Vėsaitė, 4 klasės: Kamilė Kubiliūtė, Rugilė Levickaitė, Austėja Stelmokaitė. 5 klasės mokiniai: Tijus Paplauskas, Vanesa Šareikaitė, Kamilė Grigonytė, Vytautė Valaitytė, Evita Kanarskaitė, Danielė Dragašiūtė. 6 klasės mokiniai: Ignas Sakavičius, Julija Stankevičiūtė, Meda Nijolė Valaitytė, Nojus Senūta.

  Konkurso tikslas ugdyti 1-12 klasių mokinių informatinį mąstymą ir kūrybinius gebėjimus, pasitelkiant skaitmenines piešimo ar programavimo programas, kuriant skaitmeninį piešinį ateities technikos tema (kaip atrodys ateities šaldytuvas, siurblys, žoliapjovė, fenas, tosteris, automobilis, telefonas, paspirtukas, kavos aparatas, dviratis, riedlentė, ausinės, kompiuteris, skalbimo mašina, žadintuvas, traukinys, lėktuvas ir pan.) bei skatinti mokinių susidomėjimą STEAM mokslais.

  Labai džiugu, kad Butrimonių gimnazijoje sudaromos sąlygos pradinių klasių mokiniams dalyvauti NVŠ „Jaunųjų informatikų akademijos“ būrelio veikloje ir susipažinti su informacinėmis technologijomis. Būrelio metu mokiniai programuoja Scratch aplinkoje, mokosi rašyti programas virtualiam robotui, piešia bei kuria judančius paveiksliukus ir aktyviai dalyvauja konkursuose. Tikiu, kad ši veikla ir vyresnėse klasėje mokinius paskatins domėtis informacinėmis technologijomis.

 Pasigrožėkime mūsų gimnazijos mokinių sukurtais ateities robotais. Daugiau informacijos apie konkursą ir nugalėtojus rasite organizatorių svetainėje.

Informacinių technologijų mokytoja Jonė Poliakienė