Butrimonių gimnazijoje saugaus eismo pamoką vedė Amsis

Prasidėjus naujiems mokslo metams į gatves pajudėjo ne tik didesnis srautas transporto priemonių, bet ir mažųjų mokyklinukų būrys. Siekdami skatinti vaikus prisiminti saugaus elgesio gatvėje taisykles Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai Donatas Katlauskas ir Laura Svolkinaitė lanko Alytaus miesto bei rajono ugdymo įstaigas.

Butrimonių gimnazijos ir gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus pirmų ir antrų klasių mokiniams policijos talismanas Amsis kartu su bendruomenės pareigūnais organizavo saugaus eismo pamoką. Pradinukams linksmai ir nuotaikingai buvo primintos pagrindinės pėsčiųjų pareigos, kaip reikia teisingai ir saugiai pereiti gatvę, atšvaitų segėjimo tamsiuoju paros metu svarba bei saugus keleivių elgesys važiuojančioje transporto priemonėje.

Dėkojame policijos pareigūnams už glaudaus ir produktyvaus bendradarbiavimo puoselėjimą bei atsakingą rūpestį pačiais mažiausiais eismo dalyviais.

Butrimonių gimnazijos soc. pedagogė Ramutė Jablonskienė