Butrimonių gimnazijos bendruomenė dalyvavo antrajame ėjimo iššūkio varžybų ture

  Gerai pavykus pirmajam ėjimo iššūkiui, Butrimonių gimnazijos bendruomenei buvo pasiūlytas antrasis ėjimo iššūkio turas, skirtas dviem gražioms Lietuvos Valstybės dienoms paminėti.

  Iššūkis prasidėjo Vasario 16 -ąją – Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną, o baigėsi Kovo 11 -ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Visa gimnazijos bendruomenė nuo kovo 12 dienos siuntė savo užfiksuotus žingsnelius fizinio ugdymo mokytojui. Dalyvių buvo daug: 101 mokinys, 15 tėvelių, 9 mokytojai, todėl ir žingsnių daug daugiau nei pirmajame iššūkyje. Iš viso suskaičiuota 10,707,860 žingsnių, todėl ilgiau užtruko palyginti ir paskelbti rezultatus.

  Kaip ir pirmajame iššūkyje, buvo kovojama asmeninėse ir tarpklasinėse varžybose. 1- 4 pradinių klasių grupėje I vietą iškovojo 2 klasė, asmeninėse varžybose III vietą iškovojo Kamilė Kubiliūtė, II vietą laimėjo Ignas Sakavičius, čempione tapo Guostė Vinckaitė. Tarp 5-8, I-IV g klasių I vietą laimėjo 8 klasė, asmeninėse varžybose III vietą laimėjo šeštokas Lukas Džervus, II vietą iškovojo Akvilė Marcinkevičiūtė (II g kl.), čempione tapo Kornelija Abunevičiūtė (IV g kl.). Tėvelių grupėje III vietą iškovojo Rasma Kaškonienė, II vietą laimėjo Tomas Ramančiuckas, čempione tapo Vilma Vinckaitė. Mokytojų grupėje III vietą iškovojo Nijolė Karkauskaitė, II vietą laimėjo Gina Griškonienė, čempione tapo Alma Davidavičienė.

  Klasės nugalėtojos bus apdovanotos taurėmis, o visų grupių asmeninių varžybų prizininkai ir čempionai – medaliais bei prizais. Visi apdovanojimai bus įteikti, kai sugrįšime į gimnaziją.

  Taip pat baigėsi geros idėjos pasiūlymo konkursas – įrengti gimnazijos parke naują edukacinę fizinio aktyvumo erdvę. Mokiniai turėjo įvairių pasiūlymų: gimnastikos lygiagretės, virvių trasos ir kita. Pabandysime geriausią pasiūlymą įgyvendinti. Varžybos baigėsi, bet nesustokime judėti – jau galima bėgioti gimnazijos stadione ir pažaisti krepšinį lauko aikštelėje. Būkime visi sveiki.