Netradicinė informacinių technologijų pamoka

  Balandžio 1 dieną Butrimonių gimnazijos NVŠ būrelio „Algoritmavimas ir programavimas C++ kalba (II lygis)“ nariai dalyvavo virtualioje informacinių technologijų pamokoje. Pamokos metu mokiniai sužinojo, kas sieja „Instagram“, palydovus ir žadintuvą, kodėl programavimas yra vadinamas ateities profesija. Pamokos dėstytojai paaiškino, kodėl nebūtina labai gerai mokėti matematiką, jei nori studijuoti informacines technologijas, ir kodėl dažnai manoma, kad programuoti geriau sekasi vaikinams, bei nuo ko pradėti, jei nori studijuoti informacines technologijas. Šios pamokos metu mokiniams buvo pristatoma platforma „Angis.net“, kurioje galima mokytis programuoti savarankiškai, paaiškinta, kaip ja naudotis, parodyta pirmoji programavimo pamokėlė.

  Pamokos transliacija vyko Youtube kanale. Renginį organizavo Angis.net kūrėjai – Visma Lietuva. 

  Informacinių technologijų mokytoja Jonė Poliakienė