3

Butrimonių gimnazijos ikimokyklinio skyriaus ugdytiniai minėjo Vasario 16-ąją

  Vasario 16-oji –  ypatinga šventė, kuri kiekvieno mūsų širdyje pažadina pačius tauriausius jausmus Tėvynei: meilę, patriotiškumą, pasididžiavimą savo tauta. Mūsų užduotis – auginti šiuos pajautimus mažose širdelėse, skiepyti pagarbą tautos istorijai, valstybės simboliams bei kalbai. Svarbu ugdyti laisvės ne kaip duotybės, bet kaip nuolatinės siekiamybės suvokimą.

  Butrimonių gimnazijos ikimokyklinio skyriaus ugdytiniai kartu su savo mokytojomis visą savaitę ruošėsi šiai šventei: puošė savo grupes, iš kaladėlių statė Gedimino bokštus, įvairiomis technikomis piešė Lietuvos simboliką, istorines vietoves.  Šių piešinių  paroda „Piešiu aš Lietuvą“ gali pasidžiaugti ne tik vaikučiai, bet ir jų tėveliai.

  Vasario 15 d. visa ikimokyklinio skyriaus bendruomenė sugužėjo į salę paminėti šios kiekvienam lietuviui svarbios datos. „Boružiukų“ „Drugelių“ ir „Bitučių“  grupių  ugdytiniai vilkėjo skirtingų  vėliavos spalvų marškinėlius, taip įprasmindami mūsų tautos simbolį – trispalvę.   Vaikai dalijosi savo mintimis apie Lietuvą, šoko, deklamavo eilėraščius, dainavo daineles. Visa tai – mažųjų dovanos tėvynei. Šventės pabaigoje visi vaikučiai galėjo nupiešti Lietuvą.

  Tikimės, kad šis gražus renginys bei visos savaitės organizuojamos veiklos palies vaikų širdeles bei skatins domėtis ir didžiuotis savo šalimi.

                                                                                                          Šventės organizatoriai

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter