Butrimonių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius – FUN WAY konkurso nugalėtojas!

  Praeitą savaitę FUN WAY Facebook paskyroje buvo paskelbtas konkursas. Reikėjo pamėgti jų puslapį bei komentaruose pažymėti, kokiam darželiui konkurso iniciatoriai turėtų padovanoti tris iš jų asortimento pasirinktus žaidimus (profesionaliai pagamintų, žaismingų edukacinių lipdukų kainos svyruoja nuo 15 iki 200 Eur už vienetą). Nugalėtoju tampa daugiausiai balsų surinkęs komentaras.

  FUN WAY produkcija kokybiška, tad nepalieka abejingų – konkurse dalyvavo ikimokyklinio ugdymo įstaigos iš visos respublikos miestų ir miestelių. Butrimonių gimnazijos bendruomenė, suvienijusi jėgas ir surinkusi net 687 balsus, tapo absoliučia nugalėtoja.

  FUN WAY žaidimai yra sukurti specialiai mokykloms, darželiams bei kitoms vaikų įstaigoms. Išspausdinti ant ilgalaikio lipduko bei padengti specialiu storu, sertifikuotu neslystančiu laminatu, jie saugūs – apsaugo patį žaidimą, klijuotą ant grindų, ir neleidžia paslysti vaikams skubant įvykdyti užduotis. Žaidimus galima pritaikyti koridoriuose, klasėse ar laisvosiose erdvėse užsiėmimų ar pertraukų metu.

  Ar žinojote, jog tik kas penkta mergaitė, ir kas antras berniukas yra pakankamai fiziškai aktyvūs? Daugelis pasakytų, kad dabar tokie laikai ir kad kaltos vaikus įkalinusios išmaniosios technologijos. Aktyvi Butrimonių gimnazijos benduomenė mano, kad viskas įmanoma, tik reikia gebėti sudominti jaunąją kartą. Pavyzdžiui, į pagalbą pasitelkus   FUN WAY aktyviuosius žaidimus.