Butrimonių gimnazijos mokiniai dalyvavo 3000 žingsnių žygyje

  Siekiant atminti ir pagerbti Sausio 13-osios dalyvius, kovojusius už Lietuvos laisvę, Butrimonių seniūnijos seniūnas Andrius Karlonas kartu su gimnazijos Jaunųjų šaulių būrelio ugdytiniais visus bendruomenės narius kvietė dalyvauti individualiame/nuotoliniame 3000 žingsnių žygyje.

  Gimnazijos mokiniai žygyje dalyvavo labai aktyviai. Vienos klasės ėjo žingsnelius fizinio ugdymo vaizdo pamokų metu: buvo galima su jais bendrauti, paklausti, kaip sekasi. Kiti žingsniavo savarankiškai, turėdami laisvo laiko po pamokų. Ėjimas vyko saugioje aplinkoje, savo namų teritorijoje. Po to iš programėlių išmaniuosiuose telefonuose mokiniai siuntė savo nueitus žingsnius, kai kas ir nuotraukas. Iš viso buvo atsiųsta virš 50 nuotraukų.  Buvo ir tokių, kurie neturėjo galimybių užfiksuoti savo žygio, tačiau dėkojame visiems ir džiaugiamės savo pilietiškais mokiniais – jie yra tikri savo Tėvynės patriotai.  

  Fizinio ugdymo mokytojas Arūnas Simonaitis