Pav.2

Butrimonių gimnazijos jaunieji šauliai dalyvavo stovykloje

Lietuvos šaulių sąjungos karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Alytaus r. plk. Dominyko Jėčio-Ąžuolio 108 kuopos Butrimonių gimnazijos jaunieji šauliai ir jų draugai turiningai laiką leido penkių dienų stovykloje: tobulino bendravimo ir bendradarbiavimo bei komandinio darbo įgūdžius, aktyviai sportavo, lavino akį ir ranką šaudydami iš šratasvydžio bei lankų, mokėsi rikiuotės pratimų, aplankė Raižių totorių mečetę, dalyvavo šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių žygyje iš Raižių į Punią, gilino žinias topografijos, pirmosios pagalbos teikimo bei kitose srityse.

Žymiai suprastėjusi vaikų ir paauglių emocinė savijauta, fizinė sveikata yra tiesioginė karantino, mokyklos nelankymo, izoliacijos nuo bendraamžių pasekmė. Tad nuoširdžiai dėkojame Alytaus rajono savivaldybės merui Algirdui Vrubliauskui, kuris rūpinasi Lietuvos ateitimi – vaikais ir jaunimu: leido Alytaus rajono gimnazijose organizuoti jaunųjų šaulių stovyklas. Už geranorišką ir profesionalų bendradarbiavimą organizuojant stovyklos veiklas tariame ačiū KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės kariui savanoriui Laimiui Glaveckui, VŠĮ Alytaus lankininkų klubo „Žaliasis lankas“ vadovams Ingai ir Ugniui Timinskams, Raižių musulmonų religinės bendruomenės vadovui Ipolitui Makulavičiui bei Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajam tyrėjui Donatui Katlauskui už išsamų saugaus elgesio instruktažą prieš prasidedant stovyklai.

Alytaus rajono gimnazijose organizuojamose jaunųjų šaulių dienos stovyklose dalyvauja per 150 rajono mokinių. Vykdomų veiklų metu lavinami vaikų ir jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo įgūdžiai, ugdoma valia ir ištvermė, stiprinama fizinė ir emocinė sveikata, mokomasi konstruktyviai bendrauti ir bendradarbiauti. Tad jei ir Tu nori aktyviai ir prasmingai leisti laisvalaikį – prisijunk prie šauliškų veiklų.

Ramutė Jablonskienė, Butrimonių gimnazijos jaunųjų šaulių vadovė