Ketvirtokams įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai

Vaikyste, tu lyg pienių pumpurėlis,

Kuris į dangų stiebiasi aukštai.

Vaikyste, tu lyg sniego lopinėlis,

Kurį ištirpdo saulės spinduliai.

  Birželio 15 -ta buvo neįprasta mūsų gimnazijos ketvirtokams. Jie, lydimi tėvelių, susirinko į atsisveikinimo su vaikyste ir pirmąja mokytoja šventę. Deklamuojamos vaikų eilės ir skambanti melodija, nuoširdūs ir jausmingi tėvelių žodžiai, skirti vaikams ir mokytojai, sujaudino ne vieną šventės dalyvį – juk kartu praleisti ketveri metai, patirta daug džiaugsmo, daug kartu išmokta, išgyventa.

  Tvyrantį jaudulį nuramino gimnazijos direktorius Valdas Valvonis – jis pasidžiaugė šauniais ketvirtokais, įteikė jiems padėkas už puikų, labai gerą, gerą mokymąsi bei aktyvią visuomeninę veiklą ir, žinoma, pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus. Gimnazijos vadovas  padėkojo mokinių tėveliams už iniciatyvas, puikias idėjas, gimnazijos bendruomenės telkimą, bendradarbiavimą.

  Kaip jau tapo įprasta, ir ši šventė nepraėjo be staigmenos: ketvirtokų tėveliai visus pakvietė į mokyklos parką, išpuoštą spalvingais balionais, padėkos žodžiais mokytojams, foto arka. Na, o didžiausias netikėtumas buvo tai, kad nuo šiol čia pradedamas kurti Mokytojų parkas, kuriame, tikimasi, mokiniai su klasių vadovais, mokytojais turės savo suolelį. Pirmasis suolelis jau kviečia prisėsti – tai ketvirtokų, būsimosios XIX laidos, dovana pirmajai mokytojai. Ačiū visiems už nuostabią šventę, šiltus jausmus, margaspalvius žiedus! Ačiū, kad esame kartu!

  Mokytoja Nijolė Karkauskaitė

Pasidalinkite šia galerija

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter