IMG_20221129_144027

Butrimonių gimnazijos mišrus vokalinis ansamblis – konkurso „Tėvynės gint išėjo broliai“ nugalėtojas

Lapkričio 29 dieną Butrimonių gimnazijos mišrus vokalinis ansamblis dalyvavo Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos organizuotame karinių-istorinių-partizaninių dainų konkurse „Tėvynės gint išėjo broliai“, skirtame paminėti Adolfo Ramanausko-Vanago 65 –ąsias žūties metines. Konkurso tikslas – ugdyti jaunosios kartos patriotines nuostatas, puoselėti tautinius jausmus ir istorinę atmintį,  ugdyti pagarbą ir pasididžiavimą savo Tėvyne, savo tautos didvyriais, populiarinti lietuviškas patriotines dainas.

Konkurso komisija mūsų gimnazijos mišriam vokaliniam ansambliui skyrė I vietą 9-12 (I-IV gimnazinių) klasių grupėje. Džiaugiamės ir sveikiname dainininkus, puikiai atstovaujančius Butrimonių gimnazijai.