1

„Skaitmeninė transformacija STEAM pasaulyje“ Alytaus STEAM atviros prieigos centre

Alytaus STEAM atviros prieigos centras lapkričio 25 dieną šventė 1-ąjį gimtadienį ir kvietė regiono 9–12 klasių moksleivius susiburti į komandas bei dalyvauti renginyje „Skaitmeninė transformacija STEAM pasaulyje“. Šiame renginyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinių komanda, lydima informacinių technologijų mokytojos Jonės Poliakienės.

Renginio pradžioje susirinkusius pasveikino Sigitas Naruševičius, Alytaus kolegijos direktorius bei Alytaus STEAM atviros prieigos centro vedėja Valė Zdanavičienė.

Mokiniai išklausė paskaitas „Kodėl verta būti inžinieriumi?“ ir „Jaunimo galimybės Europoje“. Po paskaitų moksleiviai ir mokytojai, padalinti į 7 komandas, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse  Alytaus STEAM atviros prieigos centro laboratorijose ir Alytaus kolegijos erdvėse. Mokiniai aktyviai dirbo savo grupėse, pateiktas užduotis jiems teko įveikti bendradarbiaujant su kitų mokyklų moksleiviais, kadangi buvo sudarytos mišrios mokyklų komandos. Vėliau renginio dalyviai atliktas kūrybines užduotis pristatė visiems ir pasidžiaugė savo gautais rezultatais.

Visi renginio dalyviai po įtemptos ir kūrybiškos veiklos buvo apdovanoti dovanėlėmis ir drauge su savo mokytojais pakviesti pajudėti ir pasimankštinti – pašokti finalinį šokį.