20200618_134309

Butrimonių gimnazijos mokytojai kūrybiški ir aktyvūs

  Sveikatą stiprinančios bei fiziškai aktyvios Butrimonių gimnazijos pedagogai mokslo metų pabaigoje kasmet surengia tradicinį plaukimo baidarėmis žygį. Ne išimtis ir šis birželis. Kadangi gimnazijoje didelis dėmesys skiriamas judėjimo džiaugsmui bei emocinei sveikatai, propaguojant sveiką gyvenseną, tokio pobūdžio išvykose mokytojai aktyviai dalyvauja.

  Nuotolinio mokymo iššūkių įkvėptas gimnazijos pedagogų kolektyvas, mokiniams tik išėjus atostogauti, neatsispyrė prasmingo ir aktyvaus poilsio bei tarpusavio bendrystės teikiamam džiaugsmui – išsiruošė į baidarių žygį Baltosios Ančios upe. Trasa labai vingiuota, su daugybe smagių slenksčių, o gamtovaizdis tikrai puikus.

  Sustojome pasigrožėti Pinčiaragiu, vietinių gyventojų vadinamu Palangėle. Tai unikalaus vaizdo akmens amžiaus gyvenvietė, kurioje smagu pailsėti ne tik fiziškai, bet ir emociškai. Pedagogai turėjo galimybę pamatyti, kaip tikslingai panaudoti edukacines erdves, tenkinančias ugdytinių fizinius bei emocinius poreikius.

  Gimnazijos bendruomenė ir toliau sieks tikslingai planuoti ir tobulinti savo kompetencijas sveikatos stiprinimo srityje, nes sveikas ir aktyvus mokytojas – sėkmingo ir kūrybiško ugdymo pagrindas.

                                                 Butrimonių gimnazijos informacija