20120101_134620

Butrimonių gimnazistai lankėsi VGTU

Gruodžio 14 dieną Butrimonių gimnazijos mokiniai, Alytaus kolegijos Jaunųjų informatikų akademijos NVŠ mokymų „Pirmoji pažintis su universalia programavimo kalba C++“ dalyviai, lydimi informacinių technologijų mokytojos Jonės Poliakienės, vyko į Vilniaus Gedimino technikos universiteto (toliau – VGTU) Elektronikos fakultetą.

Mokiniai susipažino su šio fakulteto studijų programomis, apžiūrėjo laboratorijas, išklausė mokslo populiarinimo paskaitą „Elektros energetika: aukštųjų technologijų, politikos ir inžinerijos mokslų junginys“, dalyvavo praktiniame užsiėmime „Elektroniko nuotykiai“. Šio užsiėmimo metu mokiniai galėjo iš arčiau susipažinti su Arduino programavimu ir pritaikyti jau turimas programavimo žinias, parašyti programą ir iš karto pamatyti rezultatą. Mokiniams teko nemažai padirbėti, kad Kalėdų eglutė sužibėtų taip, kaip buvo nurodyta užduotyje. Draugiškai dirbant bei padedant VGTU dėstytojui, tikslas buvo pasiektas.

Tikimasi, kad šis vizitas gimnazistams padės lengviau apsispręsti pasirenkant studijas, ir kas nors iš jų taps VGTU studentais.

Butrimonių gimnazijos informacija