IMG_1391

Tarp gabiausių Lietuvos mokinių ir jų mokytojų – Butrimonių gimnazijos atstovai

Gruodžio 18 d. Valdovų rūmuose Vilniuje rinkosi gabiausi šalies mokiniai ir jų mokytojai. Čia vyko 2018 metais tarptautinėse olimpiadose ir konkursuose dalyvavusių mokinių, juos ruošusių mokytojų ir komandų vadovų pagerbimo šventė. Tarp geriausiųjų – Butrimonių gimnazijos atstovai: 2018 m. abiturientas Dautartas Valvonis ir jo geografijos mokytoja Edita Simanavičienė.

D. Valvonis šiais metais, prieš užverdamas Butrimonių gimnazijos duris, pasiekė gražių laimėjimų geografijos dalyko srityje: nugalėjęs geografijos olimpiadoje rajono etape, atstovavo Alytaus rajonui respublikinėje olimpiadoje, kur susirungęs su daugiau kaip 78 mokiniais iš 30 Lietuvos savivaldybių, pelnė III vietą. Bronzos medalis gimnazistui suteikė galimybę dalyvauti atrankose dėl galimybės atstovauti Lietuvai tarptautiniuose konkursuose. Puikios dalyko žinios ir ryžtas siekti savo tikslo lėmė, kad Dautartas buvo vienas iš 8 dalyvių, įveikęs gegužės mėnesį vykusią atranką, ir birželio mėnesį dalyvavęs savaitę trukusioje pasiruošimo stovykloje Pervalkoje. Tai atvėrė kelią dalyvauti Baltijos šalių geografijos olimpiadoje, kuri vyko Latvijos mieste Valmieroje. Be to, D. Valvonis nuo 6 klasės kasmet dalyvaudavo nacionaliniame Č. Kudabos geografijos konkurse, nuolat patekdavo į geriausiųjų dešimtuką, yra pelnęs prizines vietas. Geriausiai mokinio dalykines geografijos žinias atspindi valstybinio brandos egzamino rezultatas: abituriento atestate – šimtukas.

Renginio metu apdovanoti ne tik tarptautinių olimpiadų ir konkursų dalyviai, bet ir įteiktas Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos specialusis prizas. Susirinkusius į renginį sveikino ir už Lietuvos vardo garsinimą padėkojo Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, kiti garbūs svečiai. Gabiausiems šalies mokiniams ir jų mokytojams įteikti prizai bei atminimo dovanos.

Daugiau informacijos: https://www.lmnsc.lt/naujiena/apdovanoti-mokiniai-garsinantys-lietuvos-varda-tarptautiniuose-konkursuose-ir-olimpiadose-/

http://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/naujienos_1/apdovanoti-mokiniai-garsinantys-lietuvos-varda-tarptautiniuose-konkursuose-ir-olimpiadose

Butrimonių gimnazijos informacija (nuotrauka iš www.kmnsc.lt)

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter