dig

Edukacinis užsiėmimas „Robotai kine ir teatre“

  Lapkričio 22 dieną 5, 6, 7 ir 8 klasių mokiniai pagal Kultūros ministerijos kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija įgyvendinamą Kultūros paso priemonę dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Robotai kine ir teatre”, kurį vedė VšĮ Robotikos studijos darbuotojas.

 Edukacijos metu mokiniai, dirbdami grupėmis, konstravo ir programavo robotus, rengė performansą. Sukūrę savo robotus, juos tobulino, rinko įmantrius vardus – turėjo galimybę įsijausti į kūrėjų, išradėjų, programuotojų, scenaristų ir režisierių vaidmenis. Smagiausia dalis – pačių sukonstruotų robotukų azartinės kovos. Išsiaiškinus stipriausius užsiėmimo pabaigoje visiems dalyviams įteikti pažymėjimai.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter