Gamtos pažinimo diktantas „Voras žino“

  Birželio 15 d. Butrimonių gimnazijos 8 klasės mokinys Tomas Stukonis (mokytoja Vilma Mielaikienė) rašė gamtos pažinimo diktantą „Voras žino“, kurio tikslas – plėsti mokinių žinias apie gamtinę aplinką, taikant naujus, šiuolaikinius nuotolinio ugdymo metodus. Diktantą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, dalyvavo daugiau kaip 100 mokinių iš visos Lietuvos. Diktantas buvo rašomas nuotoliniu būdu pildant Google Forms dokumentą. Trukmė – 30 min. Užduotys buvo sudarytos iš keturių dalių: įrašyti praleistus žodžius tekste, ištaisyti sakinius su dalykinėmis klaidomis, atpažinti gamtos garsus, atlikti kūrybinę užduotį. Diktanto užduočių turinys siejasi su nuotolinėmis „Pažinimo voratinklio“ pamokomis: „Paslaptingosios miegapelės: kas jos tokios ir kuo ypatingos?“, „Išmaniosios varlės ir kitos džiunglių paslaptys“, „Nepažintas augalų pasaulis, „Išsaugoti negalime prarasti. Kur padėsime kablelį?“ Tomas puikiai atliko visas užduotis ir tapo nugalėtoju. Sveikiname!