Gera pradžia – pusė darbo

Įsibėgėjant naujiems 2019 metams, Butrimonių gimnazijos sportininkams prasidėjo ir nauji sportiniai išbandymai. Jau sausio mėnesį pradėjome gražiomis pergalėmis Lietuvos mokyklų žaidynėse: tai III vieta berniukų zoninėse futbolo varžybose, I vieta mergaičių tarpzoninėse krepšinio 3×3 varžybose, taip pat patekome į finalines futbolo „MRGOLAS“ žaidynių kovas dviejose amžiaus grupėse. Mergaičių futbolo komanda, zoninėse varžybose įveikusi visas priešininkų komandas, pateko į tarpzonines rungtynes.

Įpusėjus 2018-2019 m. m. Butrimonių gimnazijos sportininkai jau dalyvavo 12-oje įvairių rajono bei respublikos varžybų. Ko gero, gerą sportinį ritmą davė 2018 m. pabaiga, kai Alytaus r. krepšinio 3×3 varžybose mergaičių komanda laimėjo I vietą. Didelę dalį įvairių varžybų (kvadrato, krepšinio, futbolo) teko organizuoti Butrimonių gimnazijai, kuriose be direktoriaus, mokytojų, mokinių pagalbos ir teisėjavimo būtų buvę labai sudėtinga. Be abejonės, pergalėms įkvėpė ir gražūs šokių mokytojos Živilės rengtų mergaičių pasirodymai varžybų atidarymų metu.

Savaime aišku, kad turime ne vien sportuoti, bet ir gerais rezultatais baigti I pusmetį, kad mokiniai galėtų savo gimnaziją garsinti rajone, respublikoje ne tik sporto, bet ir mokslo pasiekimais. Gera pradžia yra, norėtųsi, kad pildytųsi liaudies išmintis, ir tai būtų pusė didžiulio ateityje laukiančio darbo.