DSC_0354

Tinklinis ,,30+” Butrimonių gimnazijoje

Jau trečius metus Alytaus r. meno ir sporto mokykla organizuoja tinklinio lygą ,,30+”. Tai varžybos suaugusiems sporto mėgėjams, kurių amžius 30 ir daugiau metų. Dvejus metus iš eilės Butrimonių gimnazija organizuoja ir vykdo I turo lygos varžybas.

Pirmajame ture, kurios įvyko sausio 24 d. ir buvo pradėtos įspūdingu gimnazijos šokėjų pasirodymu, norą varžytis tinklinio aikštelėje pareiškė Meno ir sporto mokyklos, Daugų, Pivašiūnų ir Butrimonių komandos. Po draugiškų, bet labai atkaklių kovų paaiškėjo I turo nugalėtojai: Pivašiūnų komanda užėmė I vietą, antrąją – Butrimonių sportininkai, o treti liko Daugų tinklininkai.

Linkime sportininkams sėkmės kituose turuose, kurie vyks Pivašiūnuose ir Dauguose.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter