145

Gimnazijoje lankėsi mokyklų edukacinių erdvių konkurso komisija

  Liepos 1 d. gimnazijoje lankėsi respublikinio mokyklų edukacinių erdvių konkurso komisijos nariai: LMNŠC Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjas Almantas Kulbis, Mokyklų edukacinių erdvių konkurso kordinatorius, Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus metodininkas Tomas Pocius bei Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus metodininkė Ingrida Kučiauskienė. Komisijos nariai Butrimonių gimnazijos direktoriui Valdui Valvoniui įteikė Lietuvos raudonąją knygą – Mokyklų edukacinių erdvių 2022 metų konkurso savivaldybių etapo nugalėtojų prizą. 

  Konkurso tikslas – aktyvinti mokyklų tikslingą, darnų ir estetišką edukacinių erdvių kūrimą ir kūrybišką jų naudojimą mokinių ugdymo procesui organizuoti, įtraukiant į praktinę veiklą visą mokyklos bendruomenę; skatinti mokyklų bendruomenių kūrybiškumą ir savarankiškumą, kuriant mokyklos vidaus ir lauko edukacines erdves; ugdyti vaikų ir jaunimo aplinkosaugos ir bendrąsias vertybes, formuojant mokyklos aplinkos savitumą, kuriant gamtos ir žmogaus sąlyčio aplinkoje zonas; stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius tarp mokyklų, skleisti gerąją patirtį. Daugiau informacijos

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter