2017-05-18-10-46-02

Vasara su knyga

  Knygos nukelia į kitą pasaulį – į kitokią istoriją, kuri padeda atitrūkti nuo mūsų pačių rūpesčių, liūdesio, blogos nuotaikos. Knyga yra būdas bendrauti, sužinoti, išmokti, lavinti vaizduotę. Skaitydamas žmogus įgyja estetinės patirties. Skaitymas naudingas ne tik tada, kai teikia malonumą, bet ir kai skatina jauną žmogų augti. Tai malonumas ir atgaiva sielai, pažinimo ir kūrybos džiaugsmas.

  Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kviečia prisijungti prie trečiojo iššūkio Vasara su knyga, įveikti 5 skaitymo užduotis ir pelnyti žaidimo prizus. 

  Skelbiame privalomų ir rekomenduojamų knygų sąrašus  1-10 klasėms ir 11-12 klasėms

  Atverkime vartus į nuostabią, stebuklais ir nuotykiais kvepiančią knygų šalį!

  Tebūnie skaitymas skaniausias šios vasaros desertas!

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter