Gimnazijos ketvirtokė – respublikinio konkurso laureatė

Gera žinia mus pasiekė prieš pat Kalėdas – Butrimonių gimnazijos 4 klasės mokinė Meda Nijolė Valaitytė tapo respublikinio konkurso „Žiemos fantazija 2020“ laureate. Šis konkursas skatina domėtis informacinėmis technologijomis, būti kūrybingais, smalsiais, pasitelkti vaizduotę ir pasirinkta kompiuterine technika perteikti žiemišką idėją.

Mokiniai šiame konkurse skirstomi į grupes: 1-4 kl., 5-6 kl., 7-8 kl., 9-12 kl. ir gali dalyvauti  3 kategorijose: kompiuterinių piešinių, animacinių piešinių ir koliažų. Vertinimo komisijos nariai atrenka pačius išradingiausius ir talentingiausius kūrėjus, privertusius juos aikčioti iš nuostabos ir susižavėjimo. Šiais metais konkurse iš viso dalyvavo 3500 moksleivių. Medos Nijolės darbas buvo pripažintas geriausiu 1-4 klasių grupėje, animacinių piešinių kategorijoje.

Savo darbą „Kalėdinė naktis“ Meda Nijolė kūrė Jaunųjų informatikų akademijos NŠV būrelio metu. Būrelį Butrimonių gimnazijoje Meda Nijolė lanko jau trečius metus, čia mokiniai mokosi kurti animuotus piešinius, programuoti su Scratch programa bei dirbti su mikrobitais.

Informacinių technologijų mokytoja ir JIA NVŠ būrelio vadovė Jonė Poliakienė