Gražiausių lietuviškų žodžių rinkimai ir vizualizacija

  Priėmę Lietuvių kalbos dienų kvietimą sukurti gražiausių lietuviškų žodžių vizualizaciją „Žmogus – Kalba – Tėvynė“, Butrimonių gimnazijos 4, 5 ir 7 klasių mokiniai ėmėsi darbo.

  Informacinių technologijų pamokose mokiniai rinko jiems svarbius, prasmingus žodžius, susijusius su Lietuva, ir juos papuošti. Ketvirtokai užduotį atliko tekstų redaktoriumi: kiekvienam pasirinktam žodžiui ieškojo tinkamo paveiksliuko, penktokai žodžius rašė ir puošė naudodami piešimo programą.

  Septintokai galėjo pasirinkti, kaip jiems atlikti užduotį: iliustruoti jiems svarbius žodžius arba prasmingų žodžių ieškoti eilėse, mįslėse. Atlikti darbą reikėjo tekstų rengyklėje, naudojant įvairius šriftus, šriftų spalvas, lygiavimą, foną, figūras, paveikslėlius, WordArt įrankį.

  Informacinių technologijų mokytoja Jonė Poliakienė