20221117_154507

II g klasės mokiniai – nacionalinės ekologinės viktorinos ,,Globalios problemos: žemė, oras ir vanduo“ dalyviai

Lapkričio 17, 22 ir 24 d. Butrimonių gimnazijos II g klasės komanda (vadovė biologijos mokytoja Vilma Mielaikienė) dalyvavo nacionalinėje ekologinėje viktorinoje „Globalios problemos: žemė, oras ir vanduo“. Konkursą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. II g klasės komandai atstovavo Germantė Bradauskaitė, Augustė Jakipčuk, Ugnė Klizaitė, Miglė Kmieliūtė, Evelina Kuprusevičiūtė, Paulina Pikauskaitė, Tomas Stukonis, Nojus Valaitis, Kornelija Žitkevičiūtė.

Viktorina rengta internetinėje Youtube platformoje, kurioje įvairių Lietuvos mokyklų 5-10 klasių komandos galėjo išbandyti jėgas, pasivaržyti tarpusavyje ir pademonstruoti savo žinias biologijos, gamtos apsaugos, ekologijos srityse. Viktorina vyko trimis etapais (lapkričio 17 d. – ,,Žemė“, lapkričio 22 d. – ,,Oras“ ir lapkričio 24 d. – ,,Vanduo“). Kiekviename etape nustatytu laiku Youtube plaformoje prisijungusioms dalyvių komandoms buvo perskaitomi žaidimo klausimai, atsiunčiama nuoroda su anketa surašyti atsakymus. Komandos nariai pasitardami turėjo teisingai atsakyti į kuo daugiau užduotų klausimų. Vienam klausimui atsakyti buvo skiriama viena minutė. Pasibaigus skirtam laikui, komandos kapitonas siuntė žaidimo organizatoriui savo komandos atsakymus. Viktorinoje dalyvavo 70 komandų. Mūsų komandos mokiniai (surinkę 60 taškų iš 75) už dalyvavimą viktorinoje apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro pasirašytais padėkos raštais.

Biologijos mokytoja Vilma Mielaikienė