gabija ir danielė

Integruota pamoka „Pavasarį žydintys augalai“

  Gegužės 3 dieną 6 kl. mokiniai dalyvavo integruotoje gamtos ir žmogaus-rusų kalbos pamokoje gimnazijos gamtinėje aplinkoje.

  Mokiniams buvo išdalintos užduotys su lentelėmis, kurias jie turėjo užpildyti nauja informacija ir gėlių nuotraukomis. Darbas vyko poromis. Mokiniai, remdamiesi savo turimomis žiniomis ir pasinaudodami išmaniosiomis augalų identifikavimo programėlėmis (Flora Incognita, Pl@ntNet identify,  PlantSnap ir kt.),  turėjo atpažinti ir įvardinti bei apibūdinti augalus, įsiminti jų pavadinimus, o vėliau sukurti  nuotraukų koliažą. Tokie kūrybiniai darbai ugdo mokėjimo mokytis, pažinimo, komunikavimo kompetencijas bei leidžia mokiniams patirti mokymosi sėkmę.

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter