Nuotrauka_2

Policijos karjeros diena Butrimonių gimnazijoje

  Sėkminga profesinė veikla ir karjera prasideda nuo asmeninių savybių, charakterio ypatumų pažinimo bei tinkamo profesijos pasirinkimo. Norint viso to pasiekti neužtenka būti vien tik žingeidžiam, dažnai profesijai reikalingas ir atitinkamas fizinis pasirengimas.

  Butrimonių gimnazijoje lankėsi Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau AVPK) Veiklos skyriaus tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Laura Svolkinaitė ir Alytaus AVPK Reagavimo skyriaus specialistas (kinologas) Dovydas Nedzinskas kartu su savo tarnybiniu šunimi Dolcu. Pareigūnai vyresniųjų gimnazinių klasių mokiniams pristatė policijos pareigūno profesiją, susipažindino su stojimo į Lietuvos policijos mokyklą tvarka, paaiškino, kokie reikalavimai keliami pretendentams, parodė vaizdo medžiagos apie kursantų kasdienybę.

  Daugiausiai renginio dalyvių dėmesio ir teigiamų emocijų sulaukė tarnybinio šuns Dolco pasirodymas. Kinologas D. Nedzinskas mokiniams pristatė tarnybinių šunų dresavimo ypatumus ir kinologo veiklą policijos sistemoje.

  Policijos pareigūno profesija itin atsakinga ir sudėtinga, reikalaujanti nemažos ištvermės ir fizinio pasirengimo; būsimas policininkas privalo būti nepriekaištingos reputacijos, fiziškai pajėgus, gebėti adekvačiai reaguoti konfliktinėse situacijose. Tai ne tik darbas, tai gyvenimo būdas, kurio tikslas – ginti, saugoti, padėti. Pareigūnai primena, kad aktualios informacijos apie studijas Lietuvos policijos mokykloje galima rasti internete adresu: www.stokipolicija.lt