20230123_133256

Interaktyvi pamoka ,,Kodėl nemiega miegapelė?“

Sausio 23 dieną 6 klasės mokiniams vyko interaktyvi gamtos ir žmogaus pamoka ,,Kodėl nemiega miegapelė?“ Interaktyvią pamoką inicijavo Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija kartu su Aplinkos projektų valdymo agentūra. Pamokoje mokiniai ne tik daugiau sužinojo apie aplinkosaugos problemas, didžiąją miegapelę, bet ir varžėsi komandose.

Naudodamiesi planšetiniais kompiuteriais, atsakinėjo į klausimus apie klimato kaitą, atliekų rūšiavimą, šiukšles, energiją ir vandenį, bioįvairovę ir vandens išsaugojimą bei sveiką gyvenseną. Taip pat mokiniams buvo pristatyta ECO-SCHOOLS programa bei galimybės prie jos prisijungti. Visos komandos buvo apdovanotos padėkomis ir suvenyrais.

Tokios interaktyvios pamokos skatina mokinių mokymosi motyvaciją, bendradarbiavimą, lavina kūrybiškumą.

Biologijos mokytoja Vilma Mielaikienė