Screenshot_1

Iš parodos „Adventur 2024“ – ne tuščiomis

Sausio 27d. Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyko „Adventur 2024“ paroda, kurios metu LGMA organizavo 9-ą geografijos žinių konkursą „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Šis konkursas turi nacionalinio renginio statusą. Pagrindinis renginio rėmėjas – kelionių organizatorius „Grūda“. Šių metų parodos tema ir akcentu tapo šūkis „Menas patirti“. Konkurso dalykinis turinys buvo pateiktas patrauklia vaizdų forma per aplinkosaugos, darnaus vystymosi, atsakingo vartojimo, turizmo išteklių įvairovės ir skatinimo aspektus, apėmė Lietuvos, Europos ir pasaulio kontekstą.

Iš viso konkurse dalyvavo 947 mokiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų ir savivaldybių. Moksleiviams ir mokytojams „Adventur“ paroda tapo gyva, interaktyvia geografijos pamoka. Atvirą geografijos pamoką ,,Amazonija“ vedė Rytas Šalna – keliautojas, gidas ir Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidentas.

Butrimonių gimnazijai atstovavo 6 klasės mokiniai: Viktorija Ramančiuckaitė, Dovilė Bakšytė ir Ąžuolas Gudaitis, 7 klasės mokiniai: Meda Nijolė Valaitytė ir Danielius Šmitas, I g klasės mokinys Deimantas Busila. Juos lydėjo geografijos mokytoja metodininkė Edita Simanavičienė.

Deimantas Busila konkurse užėmė III prizinę vietą ir yra apdovanotas III laipsnio medaliu, padėka ir rėmėjų dovanėlėmis. Kiti mokiniai gavo padėkas už dalyvavimą konkurse.

Dėkojame mokiniams už puikius rezultatus ir gimnazijos reprezentavimą šalyje.

P.S. Galerijos paskutinė nuotrauka pasiskolinta iš portalo geografija.lt