ALYT_1png

Išvyka į Alytaus profesinio rengimo centrą

Kaip jaunam žmogui atrasti save renkantis profesiją, nepasiklysti siūlymuose mokytis vieno ar kito amato?

Kiekvienam mokiniui svarbu pažinti save, savo pomėgius, atrasti užslėptus talentus, gabumų siūlelius, kurie nuvestų tinkamos profesijos link. Technologijų pamokų metu nagrinėjamos Lietuvos ūkio šakos, mokiniai supažindinami su įvairių sričių specialybėmis, mokymo įstaigų siūlomomis programomis ir darbo rinkoje esančių darbuotojų sąlygomis.

I g klasės mokiniai lankėsi Alytaus profesinio rengimo centre. Svetingai buvome priimti ir įdomiai apie mokyklą ir ugdymo programas papasakojo Alytaus profesinio rengimo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui E. Smaidžiūnienė. Apžiūrėjome puikiai įrengtas mokomąsias patalpas, sportui ir laisvalaikiui skirtas erdves: kiekviena mokymo programa turi puikias laboratorijas, dirbtuves, kabinetus.

Mokiniams įsiminė profesijos mokytojos pasakyti žodžiai: „Profesiją reikia mylėti kaip vyrą – visą gyvenimą, kad po penkerių metų nenusibostų, kad pasirinktas darbas būtų mielas.“

Pažintinė ekskursija į Alytaus profesinio rengimo centrą mokiniams tapo dar viena galimybe atrasti save.

           Technologijų mokytojas Virgilijus Gudaitis

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter