Sot_1

Prakalbink istorijos herojus – tapk kalendoriaus autoriumi

             Dar 2019 metais prasidėjusi COVID-19 pandemija visą pasaulį apraizgė lyg voratinklis, iš kurio vis dar sunku ištrūkti. Pasikeitusi kasdienybė privertė daugiau laiko praleisti prie išmaniųjų įrenginių ekranų, o sugrįžę į klases daugelis susidūrė su begale iššūkių: sunku laikytis ne tik anksčiau galiojusių įprastų taisyklių, sukaupti dėmesį, bet ir pažvelgti suolo draugui į akis. Be to, fizinio aktyvumo stoka ir pasikeitusi rutina prisidėjo ir prie įvairių sveikatos problemų – suprastėjusios regos, netaisyklingos laikysenos bei psichikos sveikatos sutrikimų. Tačiau bėda – ne bėda, jeigu sprendžiant problemas pasitelkiamas aštrus protas ir kūrybiškumas.

                      Jau devintus metus iš eilės kviečiame į sveikatos išsaugojimo dalykus žvilgtelti išradingai ir tapti kitų metų kalendoriaus bendraautoriumi. Jums tereikia „prakalbinti“ mūsų istorijos herojus. Šių metų  pagrindinis kalendoriaus veikėjas  –  uoliausias klasės mokinys – erelis, kuris, kaip ir daugelis moksleivių, grįžęs į savo suolą suprato, kad tūnojimas namuose nebuvo naudingas. Ereliui ir kitiems istorijos veikėjams, jeigu reikia, vardus gali sugalvoti Pats.

                      Kviečiame po paveikslėliais arba ant atskiro popieriaus lapo sukurti istorijai tekstą, dialogus ir atsiųsti mums į Alytaus rajono visuomenės sveikatos biurą. Tai galite padaryti keliais būdais: atnešti mums į biurą (Naujoji g. 48, Alytus), atsiųsti paprastu paštu, elektroniniu paštu (info@alytausrajonovsb.lt) arba „prakalbinti“ herojus socialinio tinklapio facebook paskyroje.

Neskubėk! Pagalvok! Parašyk! Tapk 2022 metų kalendoriaus bendraautoriumi!

Paveikslėlius istorijai kurti rasite čia

Pasidalinkite šia naujiena

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email
Share on twitter