Įvyko respublikinis ,,Atliekų kultūros“ egzaminas

48 Butrimonių gimnazijos (5-8 kl. ir I-IV g kl.) mokiniai savo žinias išbandė balandžio 29 d. vykusiame „Atliekų kultūros“ egzamine, kurį organizavo UAB „VAATC“. Projektą globoja Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija.

Mokiniai galėjo pasitikrinti, kiek žino apie atsakingą vartojimą, rūšiavimą ir kitus tvaresnės aplinkos kūrimo aspektus. Egzaminą sudarė 30 uždarų testo klausimų, atsakyti į juos reikėjo per 45 min. Kiekvienas teisingas atsakymas buvo įvertintas 1 tašku. Teisingai atsakiusiam į 15 ir daugiau klausimų buvo įteiktas ,,Pažengusiojo“ diplomas, o teisingai atsakiusieji į ne mažiau kaip 20 – paskelbti ,,Žinovais“.

„Atliekų kultūros“ egzaminas – ne tik įdomus įprastų pamokų papildymas, bet ir puiki proga pasitikrinti savo žinias atliekų tvarkymo srityje.

„Pažengusiojo“ diplomais apdovanoti: Andželika Abunevičiūtė, Airidas Gudelaitis, Akvilė Marcinkevičiūtė, Aistis Labanauskas, Deimena Ramančiuckaitė, Emilija Džervutė, Gabija Kaškonaitė, Iveta Kvedaravičiūtė, Karolis Marcinkevičius, Kornelija Žitkevičiūtė, Kotryna Džervutė, Laurynas Abramavičius, Miglė Kmieliūtė, Nojus Valaitis, Orintas Gudelevičius ir Simona Senutaitė.

„Žinovo“ diplomais įvertinti: Eisvė Asakavičiūtė, Evelina Kvedaravičiūtė ir Tomas Stukonis.

Sveikiname nugalėtojus.