Butrim. II psm. su mokiniais

Jaunųjų atlikėjų koncertas-atsiskaitymas Butrimonių skyriuje

  Gegužės 16 dieną Alytaus r. meno ir sporto mokyklos Butrimonių skyriuje buvo smagu vėl pamatyti pilną salę jaunųjų muzikantų, tėvelių ir senelių. Pianinu savo kūrinius atliko Smiltė ir Viktorija Ramančiuckaitės, Paula Damulevičiūtė, Alina Asanavičiūtė, Austėja ir Vanesa Šareikaitės, Emilis Senūta, Austėja Senutaitė, Lukas Babravičius. Fortepijonu ugdytinius paruošė mokytoja metodininkė Joana Laugalienė.

     Mokytojo metodininko Algirdo Glovickio mokiniai atliko kūrinius smuiku ir akordeonu. Rugilė ir Karolis Levickai, Gabija Maksimavičiūtė ir Gabija Lingevičiūtė griežė smuiku, Germantė Bradauskaitė ir Andrius Trukanavičius grojo akordeonu.

    Mokytoja Joana Laugalienė perdavė mokyklos direktorės Auksės Sapežinskienės nuoširdžius sveikinimus ir linkėjimus, dėkojo mokytojai Daliai Adžgauskienei už dalyvavimą, tėveliams, seneliams už rūpestį, pasidžiaugė mokiniais ir gražiu kūrinių atlikimu.