received_324138009833883

Mūsų mažieji – „Lietuvos mažųjų žaidynių“ festivalio Alytuje dalyviai

Š. m. gegužės 14 dieną Alytaus sporto arenoje šurmuliavo trečiasis „Lietuvos mažųjų žaidynių“ didysis festivalis. Jame karaliavo 26 ikimokyklinių ugdymo įstaigų komandos iš Alytaus, Varėnos, Marijampolės ir Prienų apskričių. Renginio tikslas – ikimokyklinio amžiaus vaikus supažindinti ir įtraukti  į jiems patrauklias fizinio aktyvumo veiklas, skatinant džiaugsmą sportuoti, bendrauti, patirti gerų emocijų ir stiprinti sveikatą. Renginio metu mažuosius sportininkus aplankė olimpietė, dziudo kovotoja Sandra Jablonskytė.

Festivalyje dalyvavo 156 dalyviai, kurie smagiose ir aktyviose estafetėse pademonstravo  ne vien tik vikrumą, taiklumą, greitumą, bet išmoko bendradarbiauti su komandos nariais. Sportiniame renginyje ūžė ir azartu tryško visi dalyviai, pedagogai bei mažųjų sportininkų tėveliai.

Šventę vainikavo iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurios metu vaikams įteikti medaliai, taurės, atminimo dovanėlės. Namo vaikai sugrįžo laimingi, geros nuotaikos ir patyrę daug gerų emocijų.

Auklėtoja Marijona  Bankauskienė