Kalėdinė žvaigždelė

Gruodžio 16 d. Butrimonių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko šventinis renginys ,,Kalėdinė žvaigždelė“. Vaikučius aplankė nuotaikingi ,,Linksmojo lagamino“ personažai, kurie pristatė savo programą apie tai, kaip Grinčas ruošėsi vogti Kalėdas. Kalėdų Senelį atlydėjo pelytė Mikė, kuri prieš tai padedant vaikučiams pradžiugino Grinčą, sušildė jo užšalusią širdelę ir įkvėpė noro švęsti Kalėdas. Džiaugsmo ir geros nuotaikos netrūko. Vaikai džiūgavo, šoko, dainavo, atliko muzikines užduotėles.

Smagu buvo žiūrėti į besilinksminančius mažuosius, kurių veiduose nesimatė jaudulio, scenos baimės. Vaikai smagiai praleido laiką, gavo dovanėlių, o parodyta programa suteikė visą glėbį teigiamų emocijų.